ODKRYJ STUDIA NA…

ODKRYJ STUDIA
NA…

POZNAJ NAS

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego to uczelnia publiczna, na której znajdziesz wszystko, czego szukasz: ciekawe i przyszłościowe kierunki kształcenia, wysoki poziom nauczania, doświadczoną kadrę naukową, nowoczesne kampusy oraz przyjazną atmosferę.

UKSW to młody uniwersytet z bogatymi tradycjami, który inspiruje do rozwoju i umożliwia zdobycie nowych umiejętności. Dopasowane do potrzeb rynku programy studiów oraz praktyczne zajęcia sprawiają, że absolwenci UKSW są od lat jednymi z chętniej zatrudnianych przez pracodawców.

Poznaj nas i przekonaj się, dlaczego właśnie na UKSW warto przeżyć swoją studencką przygodę!

Wymarzony kierunek w zasięgu ręki

Dobrze czujesz się w naukach ścisłych? A może język polski to Twoja pasja? Na UKSW znajdziesz 43 wyjątkowe kierunki studiów z różnych dziedzin – od humanistycznych pod ścisłe i medyczne.

Możesz aplikować m.in. na kierunek lekarski, pielęgniarstwo, psychologię, prawo, fizykę, informatykę, inżynierię środowiska, filologię włoską, dziennikarstwo czy ekonomię. Na UKSW znajdziesz także nowatorskie kierunki takie jak bezpieczeństwo w gospodarce cyfrowej, zarządzanie dziedzictwem kulturowym czy człowiek w cyberprzestrzeni.

Nie wiesz jaki kierunek wybrać? Umów się na bezpłatne konsultacje online z doradcą zawodowym, wypełniając formularz zgłoszeniowy. 

Sprawdź najpopularniejsze kierunki studiów oraz progi punktowe w przewodniku rekrutacyjnym.


POBIERZ

Nowoczesne studiowanie

Zajęcia dla studentów nauk ścisłych i medycznych odbywają się w około 50 nowoczesnych, dobrze wyposażonych laboratoriach badawczych. Uniwersytet dysponuje m.in. drukarkami 3D, symulatorem samochodu osobowego do badań w Instytucie Psychologii i studiem radiowo-telewizyjnym.

Na terenie Uczelni znajduje się także Centrum Sportowe z pełnowymiarowym boiskiem do piłki ręcznej oraz nowoczesne przedszkole z lustrem weneckim dla studentów pedagogiki. Obecnie trwa budowa trzeciego kampusu UKSW, dedykowanego działaniom badawczo-rozwojowym.

Na UKSW wykorzystywane są nowe technologie, które umożliwiają efektywne studiowanie przez Internet oraz załatwienie wielu studenckich spraw bez konieczności stawiania się na uczelni.

Dowiedz się więcej o tym, co oferujemy z naszego ebooka o UKSW.

POBIERZ

Więcej niż nauka

Studia to nie tylko zdobywanie wiedzy. To także rozwój osobisty, odkrywanie nowych pasji i zawieranie nowych znajomości. Pomagają w tym liczne koła naukowe oraz prężnie działające organizacje studenckie.

Na przykład na miłośników poprawnej polszczyzny czeka Koło Edytorskie Kustosz, a dla wszystkich, którzy mają w sobie żyłkę odkrywcy – Koło Naukowe Studentów Archeologii. W poznaniu sekretnego życia zwierząt pomoże Koło Biologów Terenowych i ich nadwiślańskie wyprawy.

Na dusze artystyczne, które chciałyby udoskonalić swój warsztat wokalny, czeka Chór UKSW – bowiem każdy student śpiewać może!

Studia bez granic

Jesteś osobą otwartą na świat? Na UKSW, w ramach programu Erasmus+, masz możliwość uczestnictwa w międzynarodowych wymianach studenckich do ponad 300 uczelni. Obejmują one zarówno naukę na europejskich uniwersytetach, jak i staże w międzynarodowych firmach.

Studenci mają głos

Samorząd Studentów UKSW to organizacja, która od lat wspiera studentów i organizuje wiele atrakcyjnych inicjatyw m.in. Juwenalia czy Galę Belfra Roku.

Doskonałą okazją do spotkania się i integracji jest Camp Zero – obóz dla nowo przyjętych studentów. W trakcie nauki na UKSW przekonasz się, ile ciekawych wydarzeń jest w stanie zorganizować ta prężnie działająca grupa młodych ludzi. A może to właśnie Ty wstąpisz w jej szeregi?

Wyjątkowy klimat studiowania

Wyjątkowa, przyjazna studentom atmosfera na UKSW to efekt poczucia, że wszyscy – naukowcy i eksperci, a jest ich ok. 800, studenci – jest ok. 10 000, pracownicy administracyjni, ok. 400 osób, tworzą jedną wspólnotę akademicką.
W odróżnieniu od innych uczelni, studenci UKSW nie są numerami w indeksie. Są młodymi ludźmi, którzy zajmują ważne miejsce w społeczności akademickiej.

Czas studiów to najpiękniejszy okres w życiu – zachęcamy, by przeżyć go razem z nami na UKSW!